Podzimní plavby 2020
Z důvodu aktualní situace a vládních nařízeních ke COVID-19 jsou pravidelné podzimní plavby dočasně pozastaveny. Je možné rezervovat pouze plavby privátní, na objednávku.
Plavby můžete objednat na
Where next?
Ukončení letní voroplavecké sezóny v Českém Krumlově
K ukončení letní voroplavecké sezóny v Českém Krumlově se po téměř 50 letech znovu dostane na vodu slavná, stříbrem ověnčená olympijská veslice.
Show more
The Day of Vltava river 2023
The traditional Prague event for the general public, Vltava Day, returns after a long covid break and this year it will be held on Sunday, March 19, 2023. The All-Vltava Association, which brings together subjects connected to the banks of the Vltava and users of water bodies, has prepared a whole range of attractions that they will take place on and near the water. Those interested will be able to try sailing on cruise ships or a sightseeing raft for free.
Show more
Plavby na vorech v roce 2019
Od 11. února 2019 zahajujeme plaveckou sezónu 2019.
Show more